Catering v naší režii

white-circus-catering-prazsky-hrad-03.jpg

Jak vypadá catering od White Circus? Z referencí jsme poskládali inspirativní nástěnky, které vám pomohou při plánování vlastní akce.

 

Gala

Výjimečná příležitost zasluhující oslavu, velkolepé prostředí a vážení hosté. To jsou tři hlavní ingredience gala událostí. Oběd nebo večeře má vždy formu servírovaného menu o takovém počtu chodů, který společně zvolíme.

White-Circus-catering-Praha-Statni-opera-Forbes-foto-Vojtech-Veskrna.jpg
White-Circus-catering-Praha-garden-party-britska-ambasada-foto-Honza-Kolar.jpg

Degustace

Méně formální catering, který umožňuje každému z hostů dát si, na co má zrovna chuť. Naši kuchaři stojí u stolů nebo venkovních grilů a pomáhají hostům jídlo naservírovat na talíř a správně dochutit. Jídla i servírování umíme propojit s tématem eventu a vtáhnout hosty do víru dění.

White-Circus-catering-Praha-Carollinum-Parizska-foto-Honza-Kolar.jpg

Pohoštění

Sem patří všechny drobné snacky, jednohubky, flying food, coffee breaky nebo pohoštění do kanceláře. Mají hosty primárně občerstvit, nikoli zasytit. Jsou tedy ideální do časů mimo oběd a večeři. Můžete si je objednat s obluhou, nebo vše jen přichystáme a vaši hosté se obslouží sami.

White-Circus-catering-Praha-Carollinum-Parizska-foto-Honza-Kolar.jpg
White-Circus-catering-Praha-svatba-Trojsky-zamek-foto-Jakub-Dohnalek.jpg

Svatby

Samostatnou kategorií jsou pro nás svatby. Dají se během nich kombinovat všechny z výše uvedených typů cateringů. Záleží jen na délce programu, počtu hostů a vašem rozpočtu.

Děkujeme, že jsme se mohli starat o vaše hosty

Adidas, Akademie klasické hudby, Ambiente, Avon, Bang & Olufsen, BMW, Britská ambasáda v Praze, Carollinum, Cecopra, Česká filharmonie, Česká spořitelna (ČS), Českomoravská stavební spořitelna, ČEZ, DEK, Designblok, DHL, DPD, DSC Gallery, Dvořákova Praha, Economia, ESET, Forbes, Fotbalová asociace ČR, H&M, HBO, Hermès, Heineken, Heureka, Hodinářství Bechyně, Hypoteční banka, JVS GROUP, KKCG, Koscom, L'Oréal, La Fabrika, MasterCard, Maxin Prague, Mecca Club, Merlot d’Or, Microsoft, Moët Hennessy, NADACE CHARTY 77, New York University Prague, Nike, Nivea, O2, OMV, Origins, Phillips, Prague Convention Bureau, Pražské jaro, PRE, Productboard, PSN, Red Bull, Renault, reSITE, Samsung, Skype, Socialbakers, Sound Machine, Studio Najbrt, ŠKODA auto, The Boston Consulting Group (BCG), United Islands, Vitra, White & Case, Woobetz

Chcete nás na svém eventu?

Zavolejte nebo pošlete e-mail. Doladíme společně detaily a připravíme vám cenovou nabídku.