EN
English

Lidé

9-wc-filtr-frjpg-4177.jpg

Milada Janáková

Catering Director

Catering Director

Vizionářka s hlavou plnou nápadů. Mili si po mnoha letech v cateringu založila vlastní firmu a organizuje se svým týmem eventy plné báječného jídla a emocí. Za sebou má úspěšné akce po celém Česku, Německu, Maďarsku, Slovensku, Itálii nebo Bosně a Hercegovině. Umí zajistit komorní večeři i akci pro tisíce hostů.

milada@whitecircus.cz
+420 607 013 706

Vizionářka s hlavou plnou nápadů. Umí zajistit komorní večeři i akci pro tisíce hostů.

jan-kotrba-1-4181.jpg

Jan Kotrba

Šéfkuchař

Šéfkuchař

Honza přijel do Prahy před více než 10 lety se snem dělat šéfkuchaře. Začínal v kuchyních Ambiente, kde se učil od těch nejlepších, poté odjel na zkušenou do Anglie a po návratu nastoupil rovnou do White Circusu, kde pracuje od roku 2014. Od studené kuchyně se postupně vypracoval na pozici executive chef. Nyní se stará hlavně o plánování a realizaci eventů a dohlíží na chod kuchyně.

jan@whitecircus.cz
+420 725 808 283

2-wc-filtr-frjpg-4178.jpg

Vítězslav Fečo

Catering Manager

Catering Manager

Víťa pořádá cateringové akce více než 15 let a patří k opravdovým expertům na střední a velké cateringové akce. U nás je supervizorem a garantem hladkého průběhu každého projektu a hlavně mentorem mladších kolegů. Navíc vždy skvěle poradí ve výběru vína nebo čepování piva na akcích.

vita@whitecircus.cz
+420 737 100 112

Víťa pořádá cateringové akce více než 15 let a patří k opravdovým expertům na střední a velké cateringové akce.

monika-srbova-4189.jpg

Monika Srbová

Hospodář

Hospodář

Brigáda v gastronomii při studiu na vysoké škole se pro Moniku stala osudnou. V Ambiente se ji podařilo propojit získané vzdělání a lásku ke gastronomii. Z účtárny cukrárny Myšák se zanedlouho vypracovala na pozici našeho hospodáře, kde se vedle zpracovávání faktur stará o objednávky surovin a komunikaci s dodavateli.

ucetni@whitecircus.cz
+420 733 146 066