top of page

Akademie Chlebíček

Akademie_Chlebicek_White_Circus_vizual_03_foto_Vojtech_Veskrna.jpg
Akademi Chlebicek

Pohostinnost vnímáme jako důležitou součást firemní kultury

Za každou vydařenou akcí stojí více práce, než by se mohlo zdát. Společně s kolegy vás naučíme, jak ji zorganizovat tak, aby po ní zbyly jen vymetené talíře.

S radostí sledujeme, jak se našim klientům daří, protože vnímají lidský rozměr svého podnikání. V mnoha firmách ale týmová porada, teambuilding nebo vánoční večírek stále představují jen nezbytný úkol k odškrtnutí.

A to bychom rádi změnili. Chceme kultivovat pohostinnost ve firmách, aby se z povinných akcí stala příjemná setkání, během kterých se tmelí tým, uzavírají obchody a rodí velké nápady.

Proto otevíráme akademii Chlebíček pro všechny office manažerky a manažery, recepční, sekretářky, asistenty i HR specialisty. Cíl je jasný – 
naučit se plánovat smysluplné eventy, které podporují byznys a rozvíjejí firemní kulturu.

2×3 argumenty pro účast

Proč přihlásit svou office manažerku?

1. Přinese do firmy profesionální know-how. V průběhu Akademie budeme všem účastníkům předávat své zkušenosti s pořádáním eventů, ověřené postupy a tipy na prověřené dodavatele.

2. Naučí se přemýšlet hospodárně a hledat zdravý poměr mezi finanční náročností eventů a jejich přínosem pro vaše podnikání.

3. Zlepšíte svou firemní kulturu. Podporou pohostinnosti zvýšíte u svého týmu empatii a prozákaznický přístup. Obojí tak nezbytné pro úspěch v dnešním světě.


 

Proč se přihlásit do Akademie?

1. Získáš sebevědomí. Víme, že děláš důležitou, ale často neviditelnou práci. Naučíme tě, jak svůj pohled na věc a přínos pro firmu lépe prodat.

2. Budeš efektivnější. Pořádání eventu je časožrout. Proto ti předáme své fígle, jak věci co nejvíce urychlit a zaměřit se na to podstatné.

 

3. Poznáš nové lidi. Akademii pojímáme jako networking. Seznámíš se s ostatními kolegy na stejné pozici z jiných firem, ale i s profíky, kteří budou na setkáních přednášet.

Setkání Akademie

Tématem červnového setkání Akademie byly eventy pro zaměstnance. Jako hosté se k online události připojili Ilona Kučerová z Vodafone, Petr Pouchlý z Court of Moravia, Ondřej Koudela z PrPom a Karolina Koutná ze Zaraguza.

Prošvihli jste to? Nevadí! To nejzajímavější z jejich prezentací shrneme do dalších newsletterů. Stačí vyplnit registrační formulář níže a všechny informace od nás dostanete přehledně do e-mailu.

Přihláška

Odešli přihlášku a my ti budeme průběžně posílat newslettery s tipy a hlavně pozvánky na společné workshopy a přednášky.

Děkujeme! 
Potvrzení už ti letí do e-mailu!

bottom of page