Akademie Chlebíček

Akademie_Chlebicek_White_Circus_vizual_03_foto_Vojtech_Veskrna.jpg
 

Pohostinnost vnímáme jako důležitou součást firemní kultury

Zdánlivě jednoduchý úkol v sobě může ukrývat mnohé. Společně s kolegy vás naučíme, jak připravit firemní akci, po které zbydou jen vymetené talíře.

Vidíme, jak se našim klientům daří, protože vnímají lidský rozměr svého podnikání. V mnohých firmách je ale stále týmová porada, teambuilding nebo vánoční večírek jen nezbytný úkol k odškrtnutí.


Chceme kultivovat pohostinnost ve firmách, aby se z povinných akcí stala příjemná setkání, během kterých se tmelí tým, uzavírají obchody a rodí velké nápady.


Proto otevíráme akademii Chlebíček pro všechny office manažerky a manažery, recepční, HR specialisty, sekretářky a asistenty, kteří se chtějí naučit plánovat smysluplné eventy podporující byznys a firemní kulturu.

2×3 argumenty pro účast

Proč přihlásit svou office manažerku?

1. Přinese do firmy profesionální know-how. V průběhu akademie budeme všem účastníkům předávat své zkušenosti s pořádáním eventů, ověřené postupy a tipy na prověřené dodavatele.

2. Naučí se přemýšlet hospodárně a hledat zdravý poměr mezi finanční náročností eventů a jejich přínosem pro vaše podnikání.

3. Zlepšíte svou firemní kulturu. Podporou pohostinnosti zvýšíte u svého týmu empatii a prozákaznický přístup. Obojí tak nezbytné pro úspěch v dnešním světě.


 

Proč se přihlásit do Akademie?

1. Získáš sebevědomí. Víme, že děláš důležitou, ale často neviditelnou práci. Naučíme tě, jak svůj pohled na věc a přínos pro firmu líp prodat.

2. Zefektivníš se. Pořádání eventu je časožrout. Proto ti předáme své fígle, jak věci co nejvíce urychlit a zaměřit se na to podstatné.

 

3. Poznáš nové lidi. Akademii pojímáme jako networking. Seznámíš se s ostatními kolegy na stejné pozici z jiných firem, ale i s profíky, kteří budou přednášet na setkáních.

Přihláška

Odešli přihlášku a my ti budeme průběžně posílat newslettery s tipy a hlavně pozvánky na společné workshopy a přednášky.

Děkujeme! 
Brzy se ti ozveme a tvou přihlášku potvrdíme.