top of page

Catering v naší režii

white-circus-catering-prazsky-hrad-03.jpg

Jak vypadá catering od White Circus? Z referencí jsme pro vás poskládali nástěnky plné nápadů, které vám usnadní plánování vlastní akce.

Gala

Gala

Výjimečná příležitost, kterou je třeba oslavit, opulentní prostředí a vážení hosté. To jsou tři hlavní ingredience gala událostí. Oběd nebo večeře má vždy formu servírovaného menu. Jeho podoba a počet chodů záleží na vašich preferencích.

White-Circus-catering-Praha-Statni-opera-Forbes-foto-Vojtech-Veskrna.jpg
degustace_2019_catering_white_circus_praha_37.jpg

Degustace

Méně formální catering, který umožňuje každému z hostů dát si to, na co má zrovna chuť. Naši kuchaři u stolů nebo venkovních grilů servírují jídlo hostům na talíř a radí jim se správným dochucením. Pokrmy i servis umíme propojit s tématem eventu, a tím hosty vtáhnout do víru dění.

White-Circus-catering-Praha-Carollinum-Parizska-foto-Honza-Kolar.jpg

Pohoštění

Sem patří drobné snacky, které mají hosty příjemně občerstvit, ale ne nasytit. Kanapky, flying food nebo coffee break se skvěle hodí jako pohoštění do kanceláře nebo menší event v průběhu dne. Můžete si je objednat s obsluhou nebo ve formě, kdy se vaši hosté pohodlně obslouží sami.

pohosteni_2017_catering_white_circus_praha_22.jpg
White-Circus-catering-Praha-svatba-Trojsky-zamek-foto-Jakub-Dohnalek.jpg

Svatby

Svatba je mimořádná událost, která vyžaduje speciální péči. Dají se během ní kombinovat všechny z výše uvedených typů cateringů. Vše navrhneme s ohledem na vaši představu a rozpočet tak, aby jídlo a pití dokonale ladilo s lokalitou, délkou programu i počtem hostů.

Děkujeme, že jsme se mohli starat o vaše hosty

Adidas, Akademie klasické hudby, Ambiente, Avon, Bang & Olufsen, BMW, Britská ambasáda v Praze, Carollinum, Cecopra, Česká filharmonie, Česká spořitelna (ČS), Českomoravská stavební spořitelna, ČEZ, DEK, Designblok, DHL, DPD, DSC Gallery, Dvořákova Praha, Economia, ESET, Forbes, Fotbalová asociace ČR, H&M, HBO, Hermès, Heineken, Heureka, Hodinářství Bechyně, Hypoteční banka, JVS GROUP, KKCG, Koscom, L'Oréal, La Fabrika, MasterCard, Maxin Prague, Mecca Club, Merlot d’Or, Microsoft, Moët Hennessy, NADACE CHARTY 77, New York University Prague, Nike, Nivea, O2, OMV, Origins, Phillips, Prague Convention Bureau, Pražské jaro, PRE, Productboard, PSN, Red Bull, Renault, reSITE, Samsung, Skype, Socialbakers, Sound Machine, Studio Najbrt, ŠKODA auto, The Boston Consulting Group (BCG), United Islands, Vitra, White & Case, Woobetz

Chcete nás na svém eventu?

Zavolejte nám nebo pošlete e-mail. Společně doladíme detaily a připravíme vám cenovou nabídku.

bottom of page